Program

PROGRAM NA KVĚTEN 2019

PROGRAM NA KVĚTEN 2019

 

6. 5.- 1. 6.

VÝSTAVA – IVAN SOELDNER – fotografie

Vernisáž výstavy 24. 5. v 16 hodin

V rámci 59. ZLÍN FILM FESTIVALU 2019 bude připravena jedinečná výstava fotografií českého filmového kritika, scénáristy, režiséra, dramaturga a fotografa Ivana Soeldnera. Více než 80 originálních fotografií populárních osobností, českých i světových filmových hvězd, portréty držitelů Oskarů i dokumentární fotografie z cest. Ivan Soeldner zemřel mladý, ale byl to velmi aktivní tvůrce, který za sebou zanechal velké dílo.

Otevřeno: PO-PÁ: 8-12, 13-17, SO: 10-16

 

7. 5.  V  18 HODIN

KONCERT – ALBA PLANO (UK/CZ), top jazz vocal z Londýna – Dámy hudební scény v Alternativě

Alba Plano – zpěv, Petr Beneš – piano, Petr Dvorský – kontrabas, Marek Urbánek – bicí
Alba Plano je původem sicilská neo-soulová zpěvačka z Palerma, žijící v Londýně.  K jazzu a bossa nově se dostala v šestnácti - tehdy poprvé začal její každodenní „jazzový trénink".  inspirovaný Ellou Fitzegerald a Billie Holiday... Profesionálně začala zpívat poměrně pozdě a teprve ve 24 letech zahájila svá opravdová vokální studia pod vedením Kurta Ellinga. Hluboký soulový hlas s nezaměnitelným tónem a strukturou ji mimo jiné umožnil zpívat v nejlepším londýnském revivalu Amy Winehouse, www.albaplano.com,

Vstupné: 120 Kč, studenti, senioři 50

 

 

9. 5. V 18 HODIN

HOĎ SE DO POGODY – Sandra Pogodová, Richard Pogoda

Divadelní, televizní a filmová herečka pozve na jeviště svého otce, aby společně zavzpomínali na to, co dosud prožili. Sandra v televizních seriálech a na jevištích pražských divadel. Její otec jako spolupracovník a přítel legendárních postav české kultury: M. Horníčka, K. Kryla, herců J. Kanyzy, H. Maciuchové aj. Večer bude proložen divadelními šansony. O pěvecké party se podělí Sandra s tatínkem, saxofonem zvukově ozdobí Mirek Švihálek.

Závěr večera bude patřit křtu jejich společné knížky HOĎ SE DO POGODY s následnou autogramiádou.

Vstupné: 90 Kč, studenti senioři 50 Kč

 

13. 5. V 18 HODIN – vstup volný

KONCERT – ZUŠ Harmonie

 

15. 5. V 18 HODIN – vstup volný

KONCERT – ZUŠ Jižní svahy

 

 

16. 5. V 18 HODIN

ONE MAN SHOW RUDYHO LINKY

Rudy Linka – skvělý skladatel, jazzový kytarista, zakladatel a umělecký ředitel mezinárodního hudebního festivalu Bohemia Jazz Fest.

Povídání, hudba, videoprojekce – dobrá zábava a plno inteligentního humoru

V USA vystudoval Berklee College of Music a poznal se s jazzmany jako jsou Jim Hall, John Abercrombie nebo John Scofield, díky nimž se dopracoval až na úplný vrchol. Když se po Sametové revoluci vrátil, spolu s odstupem, který mu vzdálenost mezi jeho domovem v New Yorku a Prahou nabízí, přivezl do svojí vlasti novou energii dělat věci jinak.

Vstupné: 120 Kč, studenti, senioři 50 Kč

 

17. 5. OTEVŘENO DO 22 HODIN  - GALERIJNÍ A MUZEJNÍ NOC 2019- 18 HOD. - KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA – Pavel Dias

jedinečná výstava fotografií českého filmového kritika, scénáristy, režiséra, dramaturga a fotografa Ivana Soeldnera. Přes 80 originálních fotografií populárních osobností, českých i světových filmových hvězd, portréty držitelů Oskarů i dokumentární fotografie z cest.

 

21. 5. V 18 HODIN – vstup volný

KONCERT – ZUŠ Morava

 

 

22. 5. V 18 HODIN – vstup volný

KONCERT – ZUŠ Jižní svahy

 

 

23. 5. V 18 HODIN

ČERNÝ VEČER S MIRKEM ČERNÝM A JAROSLAVEM RÓNOU A JANEM SLOVÁKEM

Akademický sochař Jaroslav Róna, sochař a malíř, keramik, umělecký sklář, grafik, scénograf, literát, amatérský herec a vysokoškolský pedagog (UMPRUM Praha) Jan Slovák, malíř, grafik, řezbář, básník, spisovatel. Vystudoval historii a filozofii na UK v Praze. Žije v Provodově. Od roku 1995 pracuje jako pedagog (SZŠ a Vošz Zlín).

Co má společného světoběžník Jaroslav Róna s knihomolem (jak on sám o sobě praví) Janem Slovákem? Další z Černých večerů Vás může překvapit setkáním dvou umělců, z nichž jeden pracuje a tvoří na vrcholu výsluní české výtvarné scény a druhý žije a tvoří ukrytý v lesích poblíže Provodova u Zlína. A jak blízko  skrzeva tvorbu k sobě mají.

Vstupné: 75 Kč, studenti, senioři 25 Kč

 

 

Program průběžně aktualizujeme

 

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«květen '19»
PÚSČPSN
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)