Česky

Česky

English

menu
zavřít

Velíková

Vývěsní skříňky

Ve vývěsních skříňkách občané naleznou informace týkající se jejich lokality. Nejčastěji jsou to informace o záměrech na prodej, nájem a výpůjčky pozemků a objektů ve vlastnictví města, odstávky elektrických energií, výpisy z usnesení Rady města Zlína a Zastupitelstva města Zlína a veřejné vyhlášky. Zveřejňovány jsou i tiskové zprávy s novinkami z radnice a také pozvánky na jednotlivé akce konané statutárním městem Zlínem či konané pod jeho záštitou. Každý měsíc jsou zveřejňovány newslettery s přehledem kulturních akcí ve městě. Systém vývěsních skříněk nenahrazuje elektronickou úřední desku, jen ji vhodně doplňuje a přibližuje informace občanům.

Po celém městě je jich umístěno více než 90 kusů. Jejich agendu má na starosti Středisko komunikace s místními částmi. Materiály ve vývěsních skříňkách pravidelně zveřejňují pracovníci kanceláří místních částí.

  • Velíková - u zbrojnice
  • Velíková - Horní konec - točna MHD
  • Velíková - Dolní konec - u kanceláře místní části
  • Velíková - zastávka MHD Velíková - střed

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru