Česky

Česky

English

menu
zavřít

Environmentální vzdělávání, výchova a osvěta (EVVO)

Zdravé město

Úvodní informace

Cílem Projektu Zdravé město Zlín je podpora zdraví, udržitelného rozvoje a zlepšování podmínek pro kvalitní život obyvatel. Při realizaci tohoto cíle se vychází z mezinárodně platných dokumentů - Zdraví 21, Místní agenda 21 a NEHAP.

V letech 1996 - 2007 bylo město Zlín členem Národní sítě Zdravých měst (NSZM). Důvodem pro ukončení členství bylo zejména rozhodnutí pokračovat ve strategickém plánování a řízení v postupu odlišném od doporučení, která jsou pevně zakotvena v Metodice NSZM. Tímto by nebylo možné naplňovat kritéria stanovená pro postup členských měst.

V současné době jsou při řízení nadále prosazovány principy Místní agendy 21 (naplňování akčního plánu pořízeného metodou komunitního plánování, realizace celostátních kampaní jako jsou Den Země nebo Evropský týden mobility, spolupráce s nestátními i soukromými subjekty na zlepšování kvality života ve městě apod.).

Další projekty Zdravého města:

Dokumenty ke stažení ze složky Zdravé město

Aktualizace 2010 APZM

0.23MB

QR kódZobrazit dokumentUložit dokument

Monitorovací zpráva 2010 APZM

0.53MB

QR kódZobrazit dokumentUložit dokument

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru