Česky

Česky

English

menu
zavřít

Environmentální vzdělávání, výchova a osvěta (EVVO)

Kontakty

Kontaktní osoba:

Mgr. DiS. Libuše Bartolčicová
Odbor životního prostředí a zemědělství
Magistrát města Zlína
Zarámí 4421, 761 40 Zlín

tel. 577 630 982
e-mail: libusebartolcicova@zlin.eu

 

Ing. Ivana Horčičková
Odbor životního prostředí a zemědělství
Magistrát města Zlína
Zarámí 4421, 761 40 Zlín

tel. 577 630 332
e-mail: ivanahorcickova@zlin.eu

Kontakty na další důležité stránky:

Představujeme zlínská ekocentra

Střediska ekologické výchovy, tzv. ekocentra, jsou místa, která nás obohacují především o zážitky z přírody a její ochrany. Mezi hlavní taková místa patří ZOO a zámek Zlín-Lešná, p.o., kde si jako zlíňané nejednou zajdeme odpočinout a naše děti navštíví velmi zajímavé exkurze a výukové programy ve školní docházce. 

Útulek pro zvířata v nouzi Vršava díky pravidelně pořádaným akcím pro veřejnost a možnosti volného vstupu do objektu umožní občanům neopakovatelné setkání s domácími mazlíčky, Dům dětí a mládeže ASTRA Zlín, p.o. je vyhledávaná " oáza" nejen velkého sídliště Jižní Svahy, kterou navštěvují převážně školy a rodiny s dětmi. Zásluhu na rozvoji ekologických a environmentálních aktivit ve městě Zlíně mají také Ekocentrum Čtyřlístek a Ekocentrum Na Pasece.

LÍSKA, z.s. je regionálním sdružením osobností a organizací zaměřených na environmentální výchovu, vzdělávání a osvětu na území Zlínského kraje. Byla založena v roce 2007 jako nezisková organizace. Poskytuje programy a služby pracovníkům neziskových organizací, veřejné správy, učitelům, studentům učitelských i přírodovědných oborů, rodinám s dětmi, regionálním výrobcům a dalším zájemcům o environmentálně odpovědnější přístupy.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru