Česky

Česky

English

menu
zavřít

Proběhlé akce

Cyklojízdy

V rámci projektu se uskutečnily celkem 3 cyklojízdy a to Cyklojízda s Prodanou nevěstou, Cyklojízda Zlín v pohybu a Cyklojízda večerním Zlínem.  První cyklojízda v roce 2016 proběhla v sobotu 7. 5. 2016 ve spolupráci s Městským divadlem Zlín, které v probíhající sezóně uvádělo hru Prodaná nevěsta. V nastudování inscenace hrály významnou roli jízdní kola, divadlo tak svou účastí herců v kostýmech podpořilo a propagovalo myšlenky projektu Zlín v pohybu. Trasu o délce 9,5 km absolvovalo celkem 80 cyklistů.

Cyklojízda Zlín v pohybu navazovala na celodenní tematický event Zlín v pohybu, který se konal na náměstí Míru ve Zlíně v sobotu 25. 6. 2016. I přes poměrně vysoké teploty, které v tento předprázdninový čas panovaly, projelo 11 km trasu téměř 60 cyklistů.

Srpnová Cyklojízda večerním Zlínem přilákala cca 350 cyklonadšenců, na které po ujetí 18 km trasy čekalo zpestření v podobě ohňové show.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru