Česky

Česky

English

menu
zavřít

Obchodní společnosti a družstva s majetkovým podilem SMZ

Dopravní společnost Zlín - Otrokovice, s.r.o.

Podvesná XVII/3833, 760 92 Zlín, tel.: 577 052 111 - spojovatelka, 577 052 135 - ředitel, 577 052 163 - dispečink MHD (nepřetržitý provoz), 577 211 033 - předprodej Náměstí Práce, 577 052 130 - středisko reklamy, e-mail: dszo@dszo.cz, url: www.dszo.cz

Výkonný ředitel: Ing. Josef Kocháň

Dopravní společnost Zlín - Otrokovice, spol. s r.o. zajišťuje dopravní obslužnost ve Zlíně již více než půl století . V současnosti provozuje MHD na území měst Zlín a Otrokovice. Při své hlavní činnosti se řídí zákonem č. 111/1994 Sb. o silniční dopravě, v platném znění, zákonem č. 266/1994 o dráhách, v platném znění, vyhláškou o přepravním řádu č. 175/2000 Sb. a Smluvními přepravními podmínkami DSZO pro provoz MHD.

Společnost má dlouhodobé zkušenosti s opravami trolejbusů a autobusů. Provádí běžné i generální opravy autobusů a trolejbusů, včetně oprav jednotlivých dílů, agregátů a veškeré diagnostiky. Ve 24 metrů dlouhé a diagonálním prouděním vybavené lakovně provádí lakýrnické práce především na rozměrných vozidlech. Nabízí též provedení nástřiků dutin osobních vozidel, opravy historických prostředků hromadné dopravy, vyvažování hřídelí, atd.

DSZO nabízí možnost využití autobusů pro zájezdovou dopravu:

  • linkové autobusy vč. velkokapacitních vozidel pro krátké trasy.

K dispozici je dostatečný počet vozidel pro zajištění dopravy na firemní akce, festivaly, školení, semináře, plesy apod. Nabízí také nízkopodlažní vozy umožňující přepravu imobilních občanů.

Pro firemní akce, reklamní účely, vyhlídkové jízdy apod. si lze pronajmout zrekonstruovaný historický trolejbus TR9 nebo historické autobusy RTO a ŠM 11

Středisko reklamy společnosti nabízí umístění reklamy na vozidlech MHD a v jejich interiéru, reklamu na dalších zařízeních v majetku společnosti a zajišťuje výlep plakátů na plakátovacích plochách ve Zlíně a Malenovicích.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru