Česky

Česky

English

menu
zavřít

Místní akční plán rozvoje vzdělávání v ORP Zlín II

Webinář: Logohrátky v domácím prostředí

Zveme rodiče dětí na webinář věnovaný logopedii. Účastnící webináře získají cenné rady týkající se problematiky řeči a spoustu tipů pro efektivní a hravé procvičování v rámci domácí logopedické péče. Série 7 webinářů s názvem Logohrátky v domácím prostředí, proběhne pod vedením zkušené logopedky Mgr. Lucie Pavlicové.
Webináře jsou koncipovány tak, aby si z nich posluchači odnesli co nejvíce praktických dovedností. V jednotlivých webinářích rodiče nahlédnou pod pokličku problematiky vývoje řeči a získají cenné informace, díky čemuž si mnohdy odpoví na otázky, které si pravděpodobně v průběhu vývoje svých dětí kladli. Z každého webináře si rodiče odnesou tipy na jednoduché hry a činnosti, které nejen budou jejich děti bavit, ale zároveň jimi podpoří jejich celkový psychomotorický vývoj.
Cílová skupina: Rodiče dětí předškolního věku (případně 1. ročník ZŠ)

Cíl: Zvýšení informovanosti a zprostředkování odborné pomoci v oblasti logopedie

Informace získané na webinářích jsou přínosné pro rodiče dětí i kojeneckého a batolecího věku
Webináře nejsou svým charakterem navazující, nicméně informace jsou prolínající se – tedy v ideálním případě je lepší, když se zúčastní posluchači všech webinářů. Nejdůležitější a stěžejní informace jsou opakovány na každém webináři.

Program:

  • vývoj řeči dítěte a jak jej podpořit,
  • stěžejní informace pro rozvoj řeči v domácím prostředí
  • tipy, rady a videoukázky pro efektivní rozvoj komunikačních schopností dítěte (propojování rozvoje řečových schopností s různými dílčími činnostmi podporujícími celkový psychomotorický vývoj dítěte)
  • podpora při fixaci jednotlivých hlásek (skupin hlásek) ve slovech, větách a tipy pro automatizaci jednotlivých hlásek do běžné řeči
  • sdílení zkušeností, diskuze

Logohrátky v domácím prostředí - 3. díl webináře

Logohrátky v domácím prostředí - 2. díl webináře

Logohrátky v domácím prostředí - 1. díl webináře

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru